09.06.2016II OTT Freestyle w Bilczy

Sukcesy tancerzy podczas II Ogolnopolskiego Turnieju Tańca FREESTYLE Grand Prix Polski PZTF o puchar wójta gminy Morawica w Bilczy - 21.05.2016
1 miejsce - Verso Kids 1 - mała grupa Jazz Dance extraklasa do 11 lat
1 miejsce - Verso Kids 2 - mała grupa Jazz Dance I liga do 11 lat
1 miejsce - Verso Kids 1 - formacja Jazz Dance I liga do 11 lat
1 miejsce - Verso Master - mała grupa Inne Formy extraklasa 16 lat i starsi
1 miejsce - Maria Szymczyk - solo Jazz Dance klasa E do 7 lat
1 miejsce - Maria Szymczyk - solo Salsa Shines klasa E do 7 lat
1 miejsce - Alicja Konieczna - solo Jazz Dance OPEN do 11 lat
1 miejsce - Marianna Wyrozumska - solo Jazz Dance klasa A 12–15 lat
1 miejsce - Marianna Wyrozumska - solo Disco Dance klasa D 12-15 lat
1 miejsce - Gabriela Opalska - solo Jazz Dance klasa C 12-15 lat
1 miejsce - Julia Lizis - solo Jazz Dance klasa B 16 lat i starsi
1 miejsce - Zuzanna Kokoszka - solo Jazz Dance klasa S 16 lat i starsi
2 miejsce - Verso Junior - mała grupa Jazz Dance extraklasa 12-15 lat
2 miejsce - Weronika Rupala - solo Jazz Dance klasa E do 7 lat
2 miejsce - Nadia Krasa i Maria Szymczyk - duet Jazz Dance poziom D+E do 11 lat
2 miejsce - Wiktoria Chrabąszcz - solo Jazz Dance klasa D do 11 lat
2 miejsce - Maja Kopczak - solo Jazz Dance klasa C 8-9 lat
2 miejsce - Alicja Konieczna - solo Jazz Dance klasa C 10-11 lat
2 miejsce - Nicole Kita - solo Jazz Dance klasa E 12-13 lat
2 miejsce - Kaja Kieloch - solo Jazz Dance klasa D 12-15 lat
2 miejsce - Dobrochna Grabiec - solo Jazz Dance OPEN 13-15 lat
2 miejsce - Gabriela Opalska i Marianna Wyrozumska - duet Jazz Dance poziom A+S 12-15 lat
2 miejsce - Magdalena Malec - solo Jazz Dance klasa C 16 lat i starsi
2 miejsce - Joanna Posłowska - solo Jazz Dance klasa B 16 lat i starsi
3 miejsce - Verso Mini - formacja Jazz Dance II liga do 11 lat
3 miejsce - Dominika Ksel - solo Jazz Dance klasa E 12-15 lat
3 miejsce - Natalia Pytel - solo Jazz Dance OPEN 12-15 lat
3 miejsce - Natalia Pytel - solo Jazz Dance klasa B 12-15 lat
3 miejsce - Patrycja Nawrot - solo Jazz Dance klasa D 16 lat i starsi
3 miejsce - Karolina Olszewska - solo Jazz Dance klasa C 16 lat i starsi
4 miejsce - Hanna Olejarz - solo Jazz Dance klasa D do 9 lat
4 miejsce - Julia Bernacka - solo Jazz Dance klasa D 10-11 lat
4 miejsce - Dobrochna Grabiec - solo Jazz Dance klasa C 12-15 lat
6 miejsce - Anna Ślusarczyk - solo Jazz Dance klasa E 8-9 lat
6 miejsce - Nadia Krasa - solo Jazz Dance klasa D do 9 lat
7 miejsce - Natalia Pacholec - solo Jazz Dance klasa D 16 lat i starsi
Wszyscy nasi Debiutanci otrzymali najwyższe oceny sędziowskie: Hubert Brzeziński, Milenka Duda, Matylda Pruchniewicz oraz Bogna Żłobińska
Serdecznie gratulujemy!


« powrót do: Aktualności
Copyright Verso. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl